Adwords Nedir?

Dijital dünyada web sitesi üzerinden doğru hedef kitleye ulaşmak ve markanızın pazarlama faaliyetlerini arttırmak ister misiniz?

Araştırmalar internette arama yapanların %92’sinin günde bir kez arama yaptığını gösteriyor. Yapılan aralamalarda konu ilk sayfada ya da açılır pencerelerde bulunamazsa arama başarısız sayılıyor ve aramadan vazgeçiliyor. Bu noktada Motto Web Tasarım ekibi olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için stratejik tavsiyelerde bulunuyor ve bu tavsiyelerin hayata geçme aşamasında sizlere destek veriyoruz.

SEO ve Adwords çalışmaları bir birine benzese de farklılıklar gösteriyor. Web sitesi yapımı tamamlandıktan sonra SEO çalışmalarını bitiren takımımız site trafiğini ve kullanıcıların sizin web sitenizi tercih etmelerini sağlamak için sizlerle istenildiğinde beraber çalışır ve gerek içerikler, gerek video ve görsellerle ilgili marka temelinde stratejik tavsiyeler ile danışmanlık yapar.

İşinden en yüksek verimi elde etmek ve web sayfasını hedef kullanıcılar için çekici hale getirmek isteyenlerin Adwords hizmetimizden faydalanabilir.